Hakkımızda

 KURUMSAL

ELİTON TARTI VE OTOMASYON SİSTEMLERİ, tartı ve uygulamaları konusundaki deneyimi ile  ilaç, gıda, kimya, kozmetik, madencilik, demir çelik, lojistik, sağlık ve tarımcılık  sektörlerine çözümler sunarak hizmet vermektedir.

ELİTON TARTI VE OTOMASYON SİSTEMLERİ sektöründe uzman ekibiyle hizmet vererek, mühendislik çözümleri sunarak ve projelendirme sorumluluğu üstlenerekTartım Otomasyon Sistemleri kurmaktadır.

Prensibimiz, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, teknik önerilerimizi belirterek ihtiyaca en uygun, kaliteli ve ekonomik çözümleri sunmak ve müşterimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sizlere faydalı olacağımız, diğer firmalardan bizi ayıran farklarımız;

  • – Satış öncesi etkin hizmet
  • – Güler yüz
  • – Güvenilirlik
  • – En aza indirgenmiş hata payı ile çözümler sunmak
  • – En üst seviyede müşteri memnuniyetini sağlamak
  • – Müşterilere sağladığımız ödeme kolaylığı

MİSYON & VİZYON

Eliton Tartı ve Otomasyon Sistemleri olarak ;

Sektöründeki yerini sağlamlaştırarak ve uluslararası alanda yaşanan yenilikleri yakından gözlemleyerek, güvenilir sonuçları izleyip değerlendirerek ve devamlılığını sağlayarak çalışanlarının, tedarikçilerlinin ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı ilke edindik.

Eliton sektörünün rekabetçisi olmayı ilke edinmiş, müşteri memnuniyetini esas alan hizmetleri ve müşterilerine düşük maliyetle en karlı çözümler sunan makinelerinde hatayı en aza indirgeyen bir yapıda olmayı hedeflemiş ve bu doğrultuda yol almıştır.

Yeniliklere açık oluşu, teknolojiyi kolay benimseyen yapısı ile Eliton uluslararası ve Türkiye genelinde marka haline gelmiştir.

 

Misyonumuz ;

Müşteri beklentilerine en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyatlarla teknolojik, devamlılığı olan ve karlı çözümlerle cevap vermek.

 

Vizyonumuz ;

Profesyonel ekibi ve yüksek tecrübesiyle sizlere hizmet vermekte ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda projelendirme sorumluluğunu üstlenerek otomasyon sistemleri kurmaktayız.